usuń

Dyskusje o wszystkim, bez polityki
Awatar użytkownika
Gaszpar
Posty: 1124
Rejestracja: 31 mar 2019, 13:54

Re: Koronawirus

Post autor: Gaszpar » 29 mar 2020, 20:59

skorka tylko przeliczasz wszzystko na kase nawet matke bys sprzedal za kase jakbys mogl
boisz sie dniowke stracic? malo zarobiles na biednych ludziach na maseczkach? Zyd i nic wiecej nie masz jaj tylko potrafisz sie madrzyc na forum gdzie nikt ci nic nie moze zrobic

co do czasu ja go nie mam bo pomagam w przeciwienstwie do ciebie - jestes nikim brakujacym ogniwem w teori darwina
Zbiór na Ucoin https://pl.ucoin.net/uid47215?v=home

Mimo wszystko jedno jest pewne. Inflacja sprawia, że wszystko zyskuje na wartości – z wyjątkiem środka płatniczego

Awatar użytkownika
skorkabezwyprawki
Posty: 409
Rejestracja: 28 kwie 2019, 21:05

Re: Koronawirus

Post autor: skorkabezwyprawki » 29 mar 2020, 21:00

Enso pisze:
29 mar 2020, 20:55
Wiesz co się z takimi ludźmy robiło w czasie wojny którzy próbowali kroić na potrzebnych rzeczach podczas kryzysu? Że ty w ogóle możesz w lustro spojrzeć.
Wiesz dlaczego nie ma maseczek w szpitalach? Nie dlatego, że wykupili je spekulanci. Nie ma ich, ponieważ

1. na służbę zdrowia idzie mało pieniędzy (odsyłam do źródeł)
2. rząd nie zaczął skupować z rynku odpowiednio wcześnie (tak jak zrobiły Państwa okoliczne) produktów pierwszej potrzeby
3. ustalona ceny urzędowe i teraz nikomu nie oĻłaca się tym handlować ewentualnie ponosić straty z tego tytułu.

A w telewizji mówią, ze to wina spekulantów.

Za komuny było identycznie. Tak samo mówiono w telewizji.

xulu
Posty: 704
Rejestracja: 13 lis 2019, 22:00

Re: Koronawirus

Post autor: xulu » 29 mar 2020, 21:03

@skorkabezwyprawki Ty z tymi ustawkami tak na serio czy kiepski żart. Ja naprawdę nie widzę wokół siebie ustawek. Cala Europa się dogadała i robi ustawki ??

Piszesz ze nie pomagamy wielu umierającym wiec mamy pozwolić żeby nadal umierali, wydaje mi się ze nie rozumiesz powagi sytuacji powinieneś zrozumieć ze jest się czego bać. Ciebie się nie da przekonać ale mam nadzieje ze inni przeczytali mój post i dotarło do wielu jak sytuacja jest poważna. dalsza dyskusja w tym temacie jest zbędna, kto miał zrozumieć zrozumiał.

Enso
Posty: 893
Rejestracja: 01 kwie 2019, 22:07

Re: Koronawirus

Post autor: Enso » 29 mar 2020, 21:04

@skorkabezwyprawki Ale różnica jest taka, że ja bym nie miał sumienia wykupić większej ilości po to żeby potem cenę podnosić sprzedając. Trzeba mieć honor. Ty go nie masz.

@xulu Myślę, że twoje doświadczenia z Hiszpanii wielu osobą dadzą do myślenia. Warto co jakiś czas przypominać jak poważna jest sytuacja.
Ostatnio zmieniony 29 mar 2020, 21:07 przez Enso, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
skorkabezwyprawki
Posty: 409
Rejestracja: 28 kwie 2019, 21:05

Re: Koronawirus

Post autor: skorkabezwyprawki » 29 mar 2020, 21:04

Gaszpar pisze:
29 mar 2020, 20:59
skorka tylko przeliczasz wszzystko na kase nawet matke bys sprzedal za kase jakbys mogl
boisz sie dniowke stracic? malo zarobiles na biednych ludziach na maseczkach? Zyd i nic wiecej nie masz jaj tylko potrafisz sie madrzyc na forum gdzie nikt ci nic nie moze zrobic

co do czasu ja go nie mam bo pomagam w przeciwienstwie do ciebie - jestes nikim brakujacym ogniwem w teori darwina
Dużo zarobiłem na maseczkach. Nie muszę teraz z domu wychodzić ;-). Matka ma nowy komputer dzięki temu, może siedzieć starowinka i nie chodzić po ludziach, bo sobie Skypuje.
Dzieciaki też mają komputery i swoje pokoje i mogą mieć 100% domową szkolę bez przerwy.

Jestem taki Żyd, co dba o swoich i nie przeszkadza innym, żeby dbali o siebie. Tobie nie przeszkadzam, rób co ci sumienie podpowiada.

Twoje słowo, że pomagasz.

Moje słowo, daj 100 zł na forum. Ja też dam.


Nie róbmy tego personalnie, mimo, że to Hyde Park. Admin będzie miał powód, żeby dać mi ostrzeżenie albo mnie zbanować.
albo mi napisze, że znów to moja wina, że prowokuje.

Jakby to nie była wina tego, co się daje prowokować.

Awatar użytkownika
skorkabezwyprawki
Posty: 409
Rejestracja: 28 kwie 2019, 21:05

Re: Koronawirus

Post autor: skorkabezwyprawki » 29 mar 2020, 21:06

Enso pisze:
29 mar 2020, 21:04
@skorkabezwyprawki Ale różnica jest taka, że ja bym nie miał sumienia wykupić większej ilości po to żeby potem cenę podnosić sprzedając. Trzeba mieć honor. Ty go nie masz.
Czekaj. Jak kupujesz srebro, to cena rośnie. Czyli kolejny kupi drożej.

Czyli ty zyskasz jego kosztem?

Wiem, maseczka to nie srebro.

Ale ty kupisz więcej maseczek a on mniej.

Awatar użytkownika
skorkabezwyprawki
Posty: 409
Rejestracja: 28 kwie 2019, 21:05

Re: Koronawirus

Post autor: skorkabezwyprawki » 29 mar 2020, 21:07

xulu pisze:
29 mar 2020, 21:03
@skorkabezwyprawki Ty z tymi ustawkami tak na serio czy kiepski żart. Ja naprawdę nie widzę wokół siebie ustawek. Cala Europa się dogadała i robi ustawki ??

Piszesz ze nie pomagamy wielu umierającym wiec mamy pozwolić żeby nadal umierali, wydaje mi się ze nie rozumiesz powagi sytuacji powinieneś zrozumieć ze jest się czego bać. Ciebie się nie da przekonać ale mam nadzieje ze inni przeczytali mój post i dotarło do wielu jak sytuacja jest poważna. dalsza dyskusja w tym temacie jest zbędna, kto miał zrozumieć zrozumiał.
Ile ludzi umiera z głodu na świecie rocznie? Czy coś robimy? Czy świat coś robi w przypadku problemów innych?
To jest ustawka. Teraz się ustawiamy, bo jest wirus grypy. A będzie to kosztować tyle, że za to byśmy wyżywili Afrykę przez kolejne 500 lat

Dajcie spokój.

xulu
Posty: 704
Rejestracja: 13 lis 2019, 22:00

Re: Koronawirus

Post autor: xulu » 29 mar 2020, 21:10

skorkabezwyprawki pisze:
29 mar 2020, 21:07
Dajcie spokój.

Napisz tak a cie poprę
skorkabezwyprawki pisze:
29 mar 2020, 21:07
Dam już sobie spokój.

Enso
Posty: 893
Rejestracja: 01 kwie 2019, 22:07

Re: Koronawirus

Post autor: Enso » 29 mar 2020, 21:10

Mam wrażenie, że pewne osobniki to z jakiegoś zakładu się wymykają i potem łapią za klawiaturę :shock:

Awatar użytkownika
Gaszpar
Posty: 1124
Rejestracja: 31 mar 2019, 13:54

Re: Koronawirus

Post autor: Gaszpar » 29 mar 2020, 21:11

skorka czekam rusz dupe wtorek godz. 7.00 dyzur 12 godzin chyba ze wolisz 24h
nie badz mieczak a co do kasy to dorzuc do forum wiecej niz 100 bo ci brakuje do mojej wplaty na poczatek forum

Podac ci adres?
Zbiór na Ucoin https://pl.ucoin.net/uid47215?v=home

Mimo wszystko jedno jest pewne. Inflacja sprawia, że wszystko zyskuje na wartości – z wyjątkiem środka płatniczego

Awatar użytkownika
Gaszpar
Posty: 1124
Rejestracja: 31 mar 2019, 13:54

Re: Koronawirus

Post autor: Gaszpar » 29 mar 2020, 21:12

Enso pisze:
29 mar 2020, 21:10
Mam wrażenie, że pewne osobniki to z jakiegoś zakładu się wymykają i potem łapią za klawiaturę :shock:
on jest w zakladzie zamknietym heheh i teraz wypisuje brednie
Zbiór na Ucoin https://pl.ucoin.net/uid47215?v=home

Mimo wszystko jedno jest pewne. Inflacja sprawia, że wszystko zyskuje na wartości – z wyjątkiem środka płatniczego

Mustang82
Posty: 412
Rejestracja: 31 mar 2019, 14:24

Re: Koronawirus

Post autor: Mustang82 » 29 mar 2020, 21:15

108-letnia Brytyjka, która w dzieciństwie przeżyła grypę hiszpankę, zmarła z powodu koronawirusa - poinformowały w niedzielę brytyjskie media. Jak się przypuszcza, jest ona najstarszą ofiarą śmiertelną epidemii w Wielkiej Brytanii.

Awatar użytkownika
skorkabezwyprawki
Posty: 409
Rejestracja: 28 kwie 2019, 21:05

Re: Koronawirus

Post autor: skorkabezwyprawki » 29 mar 2020, 21:24

Gaszpar pisze:
29 mar 2020, 21:11
skorka czekam rusz dupe wtorek godz. 7.00 dyzur 12 godzin chyba ze wolisz 24h
nie badz mieczak a co do kasy to dorzuc do forum wiecej niz 100 bo ci brakuje do mojej wplaty na poczatek forum

Podac ci adres?
Żebym dobrze zrozumiał.

Ja mówię, choć dołożymy obaj 200 zł to tej tragedii, w którą ja nie wierzę.

A ty mi mówisz, choć, będę ci organizował czas?

A może podaj ten adres dla reszty kolegów z forum?

A może inni koledzy, którzy są przejęci tą sytuacją, zrobią coś, co można zweryfikować?

Skórka mówi, wpłacamy kasę. To jest weryfikowalne.
@Gaszpar zaprasza do siebie.
Co zrobi @Enso? @Grzegorz_Wrocław? @Tonyxxl?

Zamiast pisać, coś zrobimy dla potrzebujących, ok? Premier każe w domu siedzieć, to może przynajmniej kasę damy?

Czy inaczej, będziemy się na forum napinać i opowiadać, jak nas ten problem boli?

Dawajcie kamraci, pieniądze na stół.

Mówię SPRAWDZAM.

Awatar użytkownika
skorkabezwyprawki
Posty: 409
Rejestracja: 28 kwie 2019, 21:05

Re: Koronawirus

Post autor: skorkabezwyprawki » 29 mar 2020, 21:35

WPŁACIŁEM 100 ZŁ NA FORUM Z PRZEZNACZENIEM NA POMOC SŁUŻBIE ZDROWIA.

ZAPRASZAM KOLEGÓW DO WPŁAT.

TO MNIEJ NIŻ 1 UNCJA SREBRA.

Awatar użytkownika
mmz
Posty: 3056
Rejestracja: 01 kwie 2019, 09:58

Re: Koronawirus

Post autor: mmz » 29 mar 2020, 21:38

Gowin powiedział w TVP dziś, że wracamy do normalnego życia po świętach, bo ... gospodarka padnie, czyli koniec zabawy i ... proza życia. Pracownicy do pracy, uczniowie do szkół, a reszta o podwyższonym ryzyku siedzi w domu.
Defende Nos, Christe Salvator - Gedanum, A.D. 1577 - TPZN nr legitymacji 101

Zablokowany