Węgiel z PGG

Dyskusje o wszystkim, bez polityki
Zbizda
Posty: 27
Rejestracja: 04 mar 2020, 09:41

Węgiel z PGG

Post autor: Zbizda » 31 maja 2022, 19:56

Witam serdecznie kolekcjonerów zaawansowanych informatycznie.Potrzebuje pomocy w zakupie ekogroszku z PGG.Temat dla wielu znany.Czy znalazłby się ktoś kto pomógł by mi kupić 5 ton ekogroszku z tej strony? Mógłbym odwdzięczyć się np np banknotem kolekcjonerskim lub jakąś ciekawą monetą.Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu w wiadomości prywatnej.Pozdrawiam wszystkich.

Awatar użytkownika
tonyxxl
Posty: 959
Rejestracja: 31 mar 2019, 21:17

Re: Węgiel z PGG

Post autor: tonyxxl » 31 maja 2022, 20:37

Ja węgla nie używam od 20 lat i nie zamierzam ale czy nie ma jakiś grup na FB czy innych portalach gdzie się można poznać z podobnymi potrzebującymi z okolicy i zorganizować dostawę i transport wspólnie od PGG?

DeeaM
Posty: 451
Rejestracja: 03 kwie 2019, 09:40

Re: Węgiel z PGG

Post autor: DeeaM » 31 maja 2022, 20:46

Nie chodzi o transport... tylko o złożenie zamówienia, którego sfinalizowanie szczególnie na ekogroszek graniczy z cudem.. A od dzisiaj dodatkowo wrzucają węgiel tylko 2 razy w tygodniu na sklep.

Zbizda
Posty: 27
Rejestracja: 04 mar 2020, 09:41

Re: Węgiel z PGG

Post autor: Zbizda » 31 maja 2022, 20:51

Nie piszę o węglu a o ekogroszku i problem jest bardziej złożony niż organizacja dostawy czy odbioru.Ale skoro nieuzywssz ekogroszku więc nie możesz wiedzieć jak to teraz wygląda.Pisze też w dziele gdzie piszą o wszystkim więc chyba nic złego nie zrobiłem.

Awatar użytkownika
AlA
Posty: 1195
Rejestracja: 02 kwie 2019, 01:42

Re: Węgiel z PGG

Post autor: AlA » 01 cze 2022, 05:39

Chodzi Ci, żeby kliknąć tylko?
Na allegro są osoby, które się w tej sprawie ogłaszają.

Niby 100tyś osób dziennie wchodzi na tą stronę.
Kolekcjoner to przy tym pikuś.
Mój zbiór na uCoin AluniA

Zbizda
Posty: 27
Rejestracja: 04 mar 2020, 09:41

Re: Węgiel z PGG

Post autor: Zbizda » 01 cze 2022, 07:43

Tak -tylko żeby kliknąć.Tak można zamówić taką usługę ale za samo złożenie zamówienia chcą 1000 zł(ale to można przełknąć) .Do złożenia zamówienia trzeba udostępnić tej osobie wrażliwe dane-pesel,adres, telefon,nr konta (co jest naprawdę niezbędne) i to już niestety budzi moje obawy bo ta osoba może zrobić z tym co zechce a jest dla mnie całkowicie anonimowa.

Awatar użytkownika
meszuzel
Administrator
Posty: 5446
Rejestracja: 29 mar 2019, 12:21

Re: Węgiel z PGG

Post autor: meszuzel » 31 sie 2022, 08:47

@Zbizda i poradziłeś sobie z zakupem?
Ja co prawda nie potrzebuję, ale mam wokół siebie kilka osób, którym ekogroszek jest potrzebny a zakup w sklepie to nadal ogromny kłopot.
Są co prawa na składach budowlanych, ale 3700 za tonę, jest zdecydowanie za dużo.
Wiem, że nic nie wiem - Sokrates


Obrazek


Pozdrawiam
Mariusz

DeeaM
Posty: 451
Rejestracja: 03 kwie 2019, 09:40

Re: Węgiel z PGG

Post autor: DeeaM » 31 sie 2022, 11:38

Podstawa: założenie i uzupełnienie konta na PGG, następnie polowanie wtorek/czwartek (zalogować się min z godzinę wcześniej i co 10-15 min odświeżamy raz stronę aby podtrzymało logowanie i nie wylogowało).
Rady: podobno najlepiej sprawdza się przeglądarka Opera i ważne: nie odświeżamy tylko przy błędzie strony robimy wstecz w przeglądarce i ponawiamy.
Od niedawna samo dodanie do koszyka gwarantuje dostępność (dokończyć mozna proces zakupu do północy danego dnia).
Nie próbujemy też jednocześnie na więcej niż 1 przeglądarce i urządzeniu, bo jest duże prawdopodobieństwo wylogowania.

Na tauronie aktualnie jest duzo trudniej, tam trzeba kilka kroków w celu zakończenia zamówienia (a dodanie do koszyka nie gwarantuje zakupu), a na tauronie wrzucają bardzo mało .

ODPOWIEDZ